Karma of Charme laarzen
Categorie: damesschoenen
Karma of Charme maakt prachtige laarzen met de hippe unieke bohemienachtige stijl, het comfort van pantoffeltjes, topkwaliteit leer en een ingebouwde hak van 4 cm. Deze boots zijn de perfecte mix tussen trendy en relaxed loopgemak.
De Karma of Charme boots worden ontworpen en met de hand gemaakt in Civitanova Marche, Italië. Karma of Charme laarzen worden volgens de eeuwenoude en nog steeds populaire mocassin traditie gemaakt met leer van de hoogste kwaliteit. Een belangrijk kenmerk van de Karma of Charme mocassins is de lederen patch die altijd op de hiel wordt gestikt.
De hippe Ibiza boots hebben nog steeds een prominente plek in het heersende modebeeld, door hun stoere uitstraling en de hoge mate van comfort. De toepassing van opvallende riempjes, studs en kleuren geeft de Karma of Charm laarzen een trendy en nonchalante uitstraling! Bestel eenvoudig uw Karma of Charme schoenen online of kom langs in één van onze winkels.
SALE! HEEL VEEL MODELLEN COLLECTIE WINTER 2011/2012 STERK AFGEPRIJSD!

